![](https://sparkil.org/he/wp-content/uploads/2023/12/נעלה-4-1.png)
נעים להכיר,
שרה שניר
לעזור לעסק זה לעזור לאדם, למשפחה ישראלית ולכלכלה המקומית, וזה מעולם לא היה פשוט כל כך.
סטטוס ההלוואה החברתית שלי:
₪100,727 / ₪100,727
הכי ישראלי בי
שמי שרה שניר,בת 62,גרושה ואם ל-7 ילדים. מוכרת נעליים למגזר הדתי לאומי.
העסק שלי
הנעלה לכל המשפחה, וכן, מוצרים נלווים להשלמה.
ההלוואה שלכם תאפשר
הילדים באחריותי הבלעדית, גורשנו מגוש-קטיף, וכרגע גרים בבאר-גנים הסמוכה לאשקלון, אזור לא שקט ולא פשוט בכלל באופן אישי ועסקי. ההלוואה הזו נותנת לי שקט ופניות בהתמודדות בכל החזיתות האלה.
עכשיו, אנו צריכים את התמיכה שלכם יותר מתמיד
אני מפרנסת יחידה במשפחה (גרושה), רוב ילדי עדיין גרים איתי. בתקופות ביטחוניות מורכבות, רמת ההכנסות יורדת- משפחות רבות עזבו את האזור, אנשים ממעטים לצאת ולרכוש. אני מוצאת עצמי יותר ממודאגת ליום המחר…