![](https://sparkil.org/he/wp-content/uploads/2023/11/המרכז-הישראלי-למוגנות-1-1024x1024.webp)
נעים להכיר,
אשר מלמד
לעזור לעסק זה לעזור לאדם, למשפחה ישראלית ולכלכלה המקומית, וזה מעולם לא היה פשוט כל כך.
סטטוס ההלוואה החברתית שלי:
הכי ישראלי בי
הקמתי את המרכז הישראלי למוגנות, המקדם תכנית לאומית למניעת אלימות מינית בחברה הישראלית. תכנית זו במספר משרדי ממשלה ואף שר הרווחה מקדם את התכנית להצעת מחליטים בישיבת הממשלה.
העסק שלי
המרכז הישראלי למוגנות נותן מענה וליווי לנפגעי פגיעות מיניות. לפני שנתיים המרכז קיבל הכרה רשמית של משרד הרווחה כמרכז סיוע רשמי. במרכז פועל קו חם 24/7 המאויש ע"י 40 מתנדבים/ות לצד 10 אנשי טיפול.
ההלוואה שלכם תאפשר
לטפל בעלויות הנוספות שצצו כחלק מהקמת התוכנית שלנו לסיוע למשפחות המפונות.
ההלוואה תוכל לעזור למשפחות האלו בזמנים מאתגרים אלו.
עכשיו, אנו צריכים את התמיכה שלכם יותר מתמיד
המרכז החליט להתגייס למאמץ הלאומי בחיזוק החוסן של המשפחות המפונות מבתיהם. המרכז כתב תכנית תמיכה וחוסן ל – 100 משפחות ע"י 10 מטפלים של המרכז. מצב שהביא להוצאה כספית לא מתוכננת.